Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Kategorie

Poziom wyżej

Polecane marki

Nasze katalogi

 
 

MAGMA JAROCIN - właściciel marki towarów MAGMA oraz AJM TOOLS.

2023-11-08 13:06:23

MAGMA to nowoczesna firma z bogatą tradycją i wieloletnim doświadczeniem.

Sprzedaż hurtowa narzędzi


Na stronie www.e-magma.pl prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową naszych produktów. Pełna nasza detaliczna oferta znajduję się na stronie www.magma.sklep.pl gdzie znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi. Znamy i doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Fundamentem naszej działalności jest dystrybucja narzędzi, narzędzi warsztatowych, testerów ciśnienia, ściągaczy oraz pneumatyki. Szeroka gama oferowanych wyrobów jest produkowana przez znanych, cenionych i lubianych producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W specjalnie przygotowanym przez nas asortymencie, obok wielu innych produktów, ważne miejsce zajmują: tarcze do cięcia metalu, spawarka inwertorowa oraz silnik elektryczny do roweru. Swoją ofertę kierujemy do Klientów zajmujących się m.in. obróbką metalu, drewna oraz betonu i kamienia.

 

Gwarancja wysokiej jakości. Niskie ceny

Jako nowoczesna firma skierowana na jak najlepsze zaspokajanie potrzeb swoich Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas wyroby były produktami starannie wyselekcjonowanymi, cechującymi się doskonałą jakością wykonania, solidnością i niezawodnością. Dbamy również o to, aby zapewnić Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę. Duży nacisk kładziemy też na atrakcyjne, niskie ceny.

To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to bez wątpienia największy asortyment tarcz, aerografów z kompresorami w regionie, a także bardzo szybka i pewna realizacja zamówień. Współpracując z naszą firmą możecie liczyć na:

- szybką i pewną realizację zamówień
- doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- miłą obsługę techniczną.

W naszym sklepie na stronie e-magma.pl oferujemy ogromny przekrój wszelkiego rodzaju produktów służących w przemyśle i w firmach. Są to między innymi narzędzia elektryczne i akcesoria do nich, pozwalające na właściwe funkcjonowanie sprzętów zasilanych energią elektryczną. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wybór produktów spośród czołowych polskich i zagranicznych producentów, m.in. firmy FalonTech. Wśród narzędzi elektrycznych oferujemy akcesoria i osprzęt, w tym tarcze diamentowe, krążki ścierne różnej grubości, jak również część urządzeń, lutownice, stabilne i mocne młoty udarowe, strugi oraz szlifierki i polerki. W kategorii tej proponujemy wybór podzespołów urządzeń elektrycznych, z których firma korzysta na co dzień lub które są integralną częścią linii produkcyjnych w dużych fabrykach przemysłowych. Gwarantujemy, że nasze produkty są najwyższej jakości, dlatego spełnią Państwa oczekiwania w każdym przypadku. Cena zaś pozostaje na możliwie niskim, atrakcyjnym poziomie.