Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 
 
Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego

Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego

 
Podstawowe dane
Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 1.5 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: nie
Minimalne zamówienie: 1 szt.

Opis produktu:

Zestaw do odpowietrzania hamulców wymiany płynu hamulcowego
z króccem do kompresora oraz końcówkami 1036G marki MAGMA.


 

Zastosowanie dla mechaników w serwisach samochodowych, warsztatach itp.

Uniwersalny przyrząd do wymiany płynu hamulcowego to urządzenie pozwalające na wyssanie płynu hamulcowego z układu bez konieczności "pompowania" pedałem.

Przyrząd z jednej strony podłączany jest do sieci sprężonego powietrza, z drugiej do odpowietrznika układu hamulcowego. Wytworzone w zbiorniku podciśnienie sprawia, że płyn zostaje wyssany.

Zestaw pozwala na jednoosobowe wykonanie napełnienia oraz odpowietrzania układu hamulcowego przy pomocy ciśnienia z instalacji pneumatycznej (kompresora).

 

Gwarancja 12 miesięczna na podstawie dowodu zakupu.
Koszt przesyłki pokrywa Klient.
Cena netto za 1kpl.

Kod EAN  5903246821703

 
Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego
Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego Zestaw do odpowietrzania wymiany płynu hamulcowego
 
Data dodania: 2016-05-12
 
tutaj