Symbol
5908291600181
EAN
5908291600181
Waga
0.5 kg
Jednostka miary
szt.
Sprzedaż na opakowania
nie
Dostępna ilość
9999240 szt.
Minimalne zamówienie
1 szt.
Krążki na rzep 10 sztuk fi 225mm z otworami granulacja 36 marki Magma.
Zestaw krążków ściernych marki Magma to gwarancja szybkości pracy i precyzyjnego wykończenia. Idealnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnych pracach remontowych, jak i w przydomowym warsztacie.
Uniwersalne zastosowanie: Krążki zostały zaprojektowane do efektywnego szlifowania drewna, tworzyw sztucznych oraz stali.
Idealne do "Żyrafy": Dzięki standardowej średnicy 225 mm, produkt jest w pełni kompatybilny z popularnymi szlifierkami wysięgnikowymi (typu żyrafa) do szlifowania gładzi gipsowych, ścian i sufitów.
System odpylania: Specjalne otwory wentylacyjne pozwalają na skuteczne odprowadzanie pyłu, co nie tylko poprawia widoczność podczas pracy, ale także zapobiega zapychaniu się papieru, przedłużając jego żywotność.
Mocny rzep: Wysokiej jakości podkład zapewnia stabilne mocowanie do głowicy urządzenia, eliminując ryzyko przesunięcia się krążka przy wysokich obrotach.
Zastosowanie:
Dane techniczne:
Marka MAGMA to linia produktów profesjonalnych - produkty bardzo dobrej jakości oferowane w korzystnej cenie.
Produkt wyprodukowano w Chinach.
Gwarancja 12 miesięczna na podstawie dowodu zakupu.
Koszt przesyłki pokrywa Klient.
Cena netto za komplet.
Kod EAN: 5908291600181